Protest masiv al polițiștilor pe 25 martie

Sindicatul EUROPOL: Protest masiv al polițiștilor pe 25 martie

5 răspunsuri

1. VĂ ESTE FRICĂ SA ÎNTRERUPEȚI MUNCA SI SA REFUZAȚI INTRAREA IN SERVICIU ACESTA ESTE ADEVARUL .
    FRICA DE ȘEFIII VOȘTRI ȘI DE CLASA POLITICĂ VA PĂTRUNS ADÂNC ÎN OASE….ACESTA ESTE ADEVARUL
    ATI FOST MEREU TRĂDAȚI SI VETI FI ȘI ÎN CONTINUARE TRĂDAȚI DE LA CEL MAI ÎNALT NIVEL PRIN ÎNSĂȘI CEI CE VĂ CONDUC PENTRU CA DE FIECARE DATĂ VĂ MULȚUMIȚI CU FIRIMITURILE ARUNCATE CA UNUI CÂINE DE LA MASA BOGAȚILOR .
    VĂ MERITAȚI SOARTA .

2. Pe ei!
    Șpăgarii din Sănătate primesc 20% și tot nu sunt mulțumiți!
    Noi, ca de obicei, nimic?
    Mama lor de nemernici!

3. Buna ziua ! Rog respectuos sa se faca miting si pentru inegalitatile de la plata transportului saptamanal daca deja colegi care beneficiaza de acest drept, nu vor mai putea intra in beneficiul lui decat daca renunta la chirie sau cu persoanele in intretinere. Este discriminare ! Multumesc !

4. Din nou polițiștii au ajuns cei mai prost plătiți bugetari. Fiecare polițist trebuie sa înțeleagă ca asa nu se mai poate și de noi depinde sa facem în asa fel ca guvernanții sa ne bage în seamă.