Se înființează Filială a Sindicatului EUROPOL la IPJ Constanța

În data de 21.01.2017, începând cu ora 11:00, în incinta locației „La steaguri”, situată pe bld. Mamaia din mun. Constața sunt invitați toți polițiștii din IPJ Constanța care doresc să facă parte din noul proiect sindical.

Cu ocazia constituirii  Filialei Sindicatului EUROPOL din IPJ Constanța vor fi aleși și liderii locali. În cadrul întâlnirii vor fi dezbateri pe probleme profesionale de interes pe care nu trebuie să le ratați.
La întâlnire va participa și președintele Sindicatului EUROPOL, agentul șef adjunct de politie Cosmin Andreica și  Ștefan Teoroc – președintele Federației PUBLISIND.
Vă așteptăm în număr cât mai mare!
Pana la data întâlnirii va puteți înscrie și online la http://sindicateuropol.ro/vreau-sa-devin-membru/
#SindicatEUROPOL #ViitorulNeApartine

Sindicatul EUROPOL: Se înființează Filială a Sindicatului EUROPOL la IPJ Constanța