Se constituie Filiala Sindicatului EUROPOL Sector 2

În data de 28.10.2019, începând cu ora 14:30, la sediul Secției 7 Poliție a Direcției Generale de Poliție a Municipiului București, se înființează Filiala Sindicatului Polițiștilor Europeni EUROPOL Sector 2.

În cadrul ședinței de constituire se vor organiza alegeri pentru ocuparea funcțiile de președinte și 5 vicepreședinți, motiv pentru care, membrii care doresc să se implice în activitatea sindicală sunt invitați să își depună candidaturile până pe data de 28.10.2019, inclusiv. În cadrul întâlnirii vor fi dezbateri pe probleme profesionale de interes, motiv pentru care așteptăm un număr cât mai mare de polițiști.

Lucrările vor fi conduse de agent șef adjunct Cosmin Andreica, președintele Sindicatului EUROPOL.Vă așteptăm în număr cât mai mare! Până la data întâlnirii vă puteți înscrie în Sindicatul EUROPOL și online la http://sindicateuropol.ro/vreau-sa-devin-membru/

Sindicatul EUROPOL: Se constituie Filiala Sindicatului EUROPOL Sector 2