Filiala Poliției de Frontieră Caraș Severin se constituie pe data de 16.02.2017

Se înființează Filiala Poliției de Frontieră Caraș Severin a Sindicatului EUROPOL! În data de 16.02.2017, între orele 12:00-14:00, la sediul STPF Caraș Severin, sunt invitați toți membrii EUROPOL și cei care doresc să facă parte din noul proiect sindical, pentru constituirea Filialei Poliției de Frontieră Caraș Severin a Sindicatului EUROPOL și implicit pentru alegerea liderilor locali.

Tot cu această ocazie invităm toți colegii să avem un dialog și o dezbatere pe diferite problemele de actualitate.
Ședinta va fi prezidata de președintele Sindicatului EUROPOL, agentul sef adjunct de politie Cosmin Andreica. De asemenea, la ședință vor participa și reprezentanți ai altor Filiale EUROPOL.
Vă așteptăm în număr cât mai mare!
Pana la data întâlnirii va puteți înscrie și online la http://sindicateuropol.ro/vreau-sa-devin-membru/

Sindicatul EUROPOL: Filiala Poliției de Frontieră Caraș Severin se constituie pe data de 16.02.2017