Se constituie Filiala a Sindicatului EUROPOL la IPJ Olt

Și dacă tot sărbătorim azi Unirea Principatelor Române, vă anunțăm că pe data de 03.02.2017, începând cu ora 14:00, la sediul IPJ Olt, polițiștii se unesc pentru înființarea Filialei Olt a Sindicatului Polițiștilor Europeni EUROPOL.

Cu ocazia constituirii  Filialei Sindicatului EUROPOL din IPJ Olt vor fi aleși și liderii locali. În cadrul întâlnirii vor fi dezbateri pe probleme profesionale de interes, motiv pentru care așteptăm un număr cât mai mare de polițiști.

La întâlnire va participa și președintele Sindicatului EUROPOL, agentul șef adjunct de politie Cosmin Andreica.
Vă așteptăm în număr cât mai mare!

Pana la data întâlnirii va puteți înscrie în Sindicatul EUROPOL și online la http://sindicateuropol.ro/vreau-sa-devin-membru/

Sindicatul EUROPOL: Se constituie Filiala a Sindicatului EUROPOL la IPJ Olt