Polițiștii din GORJ vor avea Filiala a Sindicatului EUROPOL

Sâmbătă, 17.02.2018, începând cu ora 14:00, la sediul Inspectoratului de Poliție al Județului Gorj, va avea loc ședința de constituire a Filialei Gorj a Sindicatului Polițiștilor Europeni EUROPOL. Sunt așteptați atât membrii organizației care deja s-au înscris, cât și colegi care vor să audă ultimele informații legate de salarizare și legislația incidentă muncii de poliție.

Polițiștii care doresc să se implice mai mult decât calitatea de membrii, sunt așteptați până la începerea ședinței să se înscrie pe una din funcțiile de conducere ale filialei, fiind disponibilă 1 funcție de președinte și maximum 5 funcții de vicepreședinte.

Ședința va fi prezidată de agent șef adjunct Cosmin Andreica, președintele Sindicatului EUROPOL și reprezentanți ai celorlalte filiale.

Vă așteptăm în număr cât mai mare!
Pana la data întâlnirii vă puteți înscrie și online la http://sindicateuropol.ro/vreau-sa-devin-membru/

Sindicatul EUROPOL: Polițiștii din GORJ vor avea Filiala a Sindicatului EUROPOL