Polițiștii de frontieră din Mehedinți vor Filiala EUROPOL

În data de 13.10.2017, începând cu ora 15:00, în sala de ședință a Serviciului Teritorial al Poliției de Frontieră Mehedinți, din Drobeta Turnu Severin, sunt așteptați membrii Sindicatului Polițiștilor Europeni EUROPOL și ceilalți polițiști de frontieră, pentru a participa la constituirea Filialei Poliției de Frontieră Mehedinți.

În cadrul ședinței de constituire se vor organiza alegeri pentru ocuparea funcțiile de președinte și 5 vicepreședinți, motiv pentru care, membrii care doresc să se implice în activitatea sindicală sunt invitați să își depună candidaturile până pe data de 13.10.2017, inclusiv.

De asemenea, vor fi dezbătute problemele întâmpinate de polițiștii de frontieră cât și proiectele legislative de actualitate.

Ședința va fi prezidată de agent șef adjunct Cosmin Andreica, președintele Sindicatului EUROPOL și Agentul șef adjunct Marius Iconaru – secretar general.

Vă așteptăm în număr cât mai mare!
Pana la data întâlnirii vă puteți înscrie și online la http://sindicateuropol.ro/vreau-sa-devin-membru/

Sindicatul EUROPOL: Polițiștii de frontieră din Mehedinți vor Filiala EUROPOL

Un răspuns